STYCZEŃ 2019

15-02-2019
Dzieci oglądają przedstawienie pacynkowe.
W styczniu obejrzeliśmy przedstawienie pacynkowe pt. "Przygody wesołego Psiuńcia". Po przedstawieniu mogliśmy zobaczyć z bliska pacynki i spróbować odegrać krótką sce (...)

GRUDZIEŃ 2018

17-01-2019
Dzieci siedzą w altanie i czekają na przyjście Mikołaja.
Grudzień to miesiąc magiczny oraz pełen niespodziewanych i miłych wydarzeń. Na samym początku wszystkie grupy starsze i młodsze pojechały na Mikołajkową wycieczkę na farmę "Cztery (...)

LISTOPAD 2018

10-12-2018
Aktor pokazuje kukiełkę teatralną.
W listopadzie przygotowywaliśmy się do obchodów Stulecia Odzyskania Niepodległości. Już tydzień przed, przypominaliśmy sobie słowa hymnu, symbole narodowe, a także oglądaliś (...)

PAŹDZIERNIK 2018

12-11-2018
Dzieci strzelają z łuku na koncercie muzycznym.
W październiku wzięliśmy udział w koncercie muzycznym pt. "Tajemnica Elfów". Przy dźwiękach harfy mogliśmy przenieść się w magiczny świat elfów, a przy okazji poznać (...)

WRZESIEŃ 2018

02-10-2018
Dziewczynka ogląda owada w pojemniku.
We wrześniu wiele się działo. Wróciliśmy po wakacjach zadowoleni, opaleni i gotowi na nowe przygody.  Na początku powitaliśmy nowych kolegów i koleżanki, kt&oac (...)