Osiągnięcia

• Zdobyliśmy trzecie miejsce na IV Śródmiejskim Przeglądzie Tańca i Piosenki przy porywającej publiczność muzyce z Beskidu Niskiego i Bieszczad. Dzieci wykonały taneczną interpretację składanki muzyki łemkowskiej. Oryginalność muzyki, śpiewna gwara oraz humor jednej z trzech części utworu pt. "Z tamtej strony jiziora" bardzo spodobał się publiczności, która się świetnie bawiła podczas występu naszych przedszkolaków.
  • Jesteśmy przedszkolem pilotażowym uczestniczącym w projekcie finansowanym przez UE we współpracy z UW - Wydziałem Lingwistycznym. Nasze dzieci zgłębiają kulturę francuską i kształcą zdolności językowe.
  • Zakwalifikowaliśmy się do projektu współfinansowanego ze środków UE "Dobra praktyka kluczem do profesjonalizmu w edukacji" we współpracy z Uniwersytetem Warszawskim.
  • Zdobyliśmy 2 nagrodę w ogólnopolskim konkursie wydawnictwa Wolter Kluwers "POMOST III - czyli przekraczanie progów edukacyjnych.
  • Zdobyliśmy Certyfikat "Wiślanej Szkoły" poświadczający zaangażowanie w działania na rzecz rzeki Wisły w Warszawie. A ponieważ uplasowaliśmy się na drugim miejscu wśród 54 warszawskich placówek edukacyjnych, otrzymaliśmy również czek o wartości 500 zł na pomoce dydaktyczne.
  • Zdobyliśmy wyjątkowy złoty certyfikat programu edukacyjnego "Jesteśmy przyjaciółmi Króla Maciusia I".
  • Zdobyliśmy nagrody i wyróżnienia w dzielnicowym konkursie plastycznym "Mój pluszowy miś".