V Przegląd Kolęd i Pastorałek już za nami

V Przegląd Kolęd i Pastorałek dobiegł końca .W wzięło w nim udział 230 dzieci z 27 placówek z przedszkoli śródmiejskich i ze Szkoły Podstawowej nr 34. Patronami honorowymi i strategicznymi naszej imprezy byli: Burmistrz Dzielnicy Śródmieście, Dom kultury „Scena na Smolnej”, MPWiK, Wydawnictwo Nowa Era, Narodowy Instytut Fryderyka Chopina, Przedszkolne ABC, WSS Społem oraz OMEP - od tej organizacji dostaliśmy list gratulacyjny.

Tak wielkie przedsięwzięcie nie udałoby się bez znaczącej pomocy rodziców przedszkolaków z Wiślanej Kropelki udzielanej zarówno podczas organizacji Przeglądu jak i w trakcie jego trwania. Serdecznie dziękujemy mamie Maurycego z gr. I za profesjonalne zaprojektowanie zaproszeń, dyplomów i podziękowań, mamie Henia z gr. I za przekazanie 280szt pierniczków na upominki dla uczestników Przeglądu i nauczycieli, mamie Alicji z gr. I za przekazanie upominków dla dzieci, mamie Anny – Marii za stworzenie dokumentacji fotograficznej imprezy, tacie Wita z gr. IV za transport dekoracji, upominków, jedzenia, picia i innych potrzebnych akcesoriów z przedszkola do Domu Kultury, rodzicom Antosia z gr. I i Agatki z gr. IV za poprowadzenie imprezy.

Jesteśmy także niezmiernie wdzięczni rodzicom, który poświęcili swój prywatny czas na pomoc podczas Przeglądu. Dzięki Wam  wszystko przebiegało sprawnie i stała się, jak co roku, organizacyjnym majstersztykiem. Zbieramy za to pochwały w kręgach nauczycielskich. Serdecznie dziękujemy: mamie Antosia, mamie Zuzi i mamie Jasia z gr. IV oraz mamie Zosi z gr. III i Lili z gr. I oraz mamie Amelii z gr. I.

Ogromnie dziękujemy wszystkim 20 rodzicom, którzy zaangażowali się w upieczenie ciast na Przegląd. Szczegółowe podziękowania ukażą się w zakładce Podziękowania : )

Jeszcze raz wszystkim Wam serdecznie dziękujemy. JESTEŚCIE WIELCY!!!