Świąteczne życzenia

16-12-2018
Ludzie śpiewający kolędy
Dorocznym zwyczajem z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia wszystkim dzieciom z „Wiślanej Kropelki” i ich Rodzicom życzymy Wiary, że Nowonarodzone Dziecię obudz (...)

Wspaniały wynik akcji charytatywnej

13-12-2018
Duże serce stworzone z małych serduszek
HURRRRA !!! WSZYSTKIE SERDUSZKA ZNALAZŁY DARCZYŃCÓW ! Serduszek było prawie 100 sztuk ! A już dostarczyliście do nas ponad 40 prezentów ! Jesteście wielcy ! Na pozost (...)

Świąteczna akcja charytatywna do 18 XII 2018

09-12-2018
Duże serce składające się z małych serduszek.
Drodzy Rodzice, sprawcie, że w te Święta uśmiech na twarzy zagości u starszych ludzi z Domu Pomocy Społecznej im. św. Salezego. Jego mieszkańcy mają bardzo proste potrzeby na przyk (...)

Zbliżają się już Święta

28-11-2018
choinka